Kiedy zaczynamy planować wystrój naszych domowych wnętrz, często nie wiemy, od czego zacząć. Z jednej strony mamy głowę pełną pomysłów, ale z drugiej – nie do końca wiemy, jak je zrealizować. W takim przypadku warto skorzystać z pomocy profesjonalisty i udać się do studia projektowego.

Niestety, nie każdy może sobie pozwolić na skorzystanie z kompleksowych usług projektanta stacjonarnie. Na szczęście istnieje alternatywa – można skorzystać z projektowania wnętrz online. Oferta projektowania wnętrz online jest przeznaczona dla osób, które nie mają możliwości umówienia się na spotkanie w biurze projektowym – dzięki możliwościom, jakie stwarza nam obecnie Internet, bez problemu możemy przeprowadzić cały proces projektowania zdalnie. Jak to działa?

Zdalne projektowanie wnętrz – jak przebiega współpraca?

W pierwszej kolejności należy skontaktować się z nami i przesłać informacje o sobie, a także o tym, jakie są oczekiwania co do danego projektu wnętrza- co jest dla Ciebie ważne, jaki styl preferujesz itp. Następnie umawiamy się na spotkanie online, podczas którego bardziej szczegółowo omawiamy Twoje potrzeby i pragnienia. 

Po tym etapie przystępujemy do realizacji projektu aranżacji wnętrza – możemy się skontaktować z Tobą w każdej chwili drogą mailową lub telefoniczną w celu ustalenia szczegółów związanych z realizacją zleconego nam zadania – będziemy stale w kontakcie, aby mieć pewność, że bezbłędnie dążymy we wspólnie obranym kierunku. Zdalne projektowanie wnętrz ma tę przewagę, że możemy się skupić na tym, co jest dla nas ważne i potrzebne. Dzięki temu uzyskujemy pełen obraz Twoich oczekiwań i możliwości.

Oferujemy Ci kompleksowe projektowanie wnętrz domów w województwie dolnośląskim – Legnicy, Dzierżoniowie, Wałbrzychu, Kłodzku i okolicach. Jesteśmy elastyczni – dopasujemy się do Ciebie i ustalimy indywidualny harmonogram prac. Możesz być pewien/a, że zrobimy wszystko, aby sprostać Twoim oczekiwaniom.

W ramach naszej oferty zdalnego projektowania wnętrz przygotujemy dla Ciebie:

  • opracowaną koncepcję projektowanych wnętrz
  • przygotowanie wizualizacji 3D
  • przedstawienie kosztorysu i dokumentacji 
  • niezbędne korekty wizualizacji i projektu

Skontaktuj się z biurem projektowym Rénover, aby otrzymać dodatkowe informacje na temat oferty. Zapraszamy! 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.