Zanim przystąpimy do wspólnej pracy, opowiedz nam co lubisz, a czego nie lubisz. Bez czego nie wyobrażasz sobie życia i jak ma wyglądać przyszłość w domu, który mamy razem z Tobą zorganizować. Odpowiemy na każde Twoje pytanie.

Konsultacja projektowa

Podczas wizyty na miejscu inwestycji nasi architekci pomogą rozwiązać wszelkie wątpliwości. Zarówno te dotyczące nowego układu, jak i te związane z wykończeniem konkretnego pomieszczenia. Podpowiedzą jak usprawnić funkcjonalność i komunikację we wskazanych przestrzeniach, a przy tym dobiorą odpowiedni rodzaj materiałów, mebli, dodatków czy kolorów. Dzięki wiedzy i doświadczeniu doradzą, co należy całkowicie zmienić lub poprawić w celu uzyskania satysfakcjonującego efektu.

Po zakończeniu konsultacji otrzymają Państwo w formie elektronicznej podsumowanie informacji dotyczących konsultacji projektowej. Jesteśmy przekonani, że zawarte podpowiedzi rozwiązań czy sugestie zakupowe z odnośnikami do sklepów pomogą Państwu w realizacji wymarzonych wnętrz.

Aranżacja przestrzenna

Jeśli uznają Państwo, że konsultacja to zbyt mało, by stworzyć dopasowane wnętrze z przyjemnością przygotujemy dla Państwa projekt koncepcyjny. Po konsultacjach z architektem wnętrz, które w zależności od potrzeb mogą odbyć się na miejscu inwestycji lub całkowicie on-line, przystąpimy do pracy nad koncepcją zagospodarowania przestrzeni. Prawidłowe rozplanowanie funkcji pomieszczeń stanowi podstawę wygodnego miejsca do życia.

Tak jak w przypadku konsultacji otrzymacie Państwo pełen opis dotyczący zagadnień projektowych, jednak będzie on wzbogacony o rysunki 2D przedstawiające widok z góry wszystkich projektowanych pomieszczeń. Dodatkowo otrzymają Państwo tablicę inspiracji obrazującą założony styl projektu wraz z listą zakupową do przeprowadzenia samodzielnej metamorfozy. Lista będzie zawierać po 3 propozycje z różnych kategorii cenowych dla wszystkich elementów projektu wnętrz wraz z odnośnikami do sklepów.

Projekt wykonawczy

Jest to wgląd w przyszłość wraz z dokładnie zdefiniowaną drogą. To wyjątkowy, kompleksowy projekt oparty na Państwa oczekiwaniach i inspiracjach. Dzięki wizualizacji pokazującej wygląd pomieszczeń łatwiej decydować o ich ostatecznym wydźwięku. To także zbiór dokumentów, dzięki któremu wszystkie zaangażowane w realizację ekipy będą w stanie szybko i sprawnie zrealizować projekt.

Zgodnie z Państwa wyborem przygotujemy ostateczny projekt i jego wizualizację. W skład wchodzą także zestawienia wykorzystanych w projekcie elementów wraz z kosztorysem dotyczącym jego realizacji z odnośnikami do sklepów. W pakiecie znajduje się również kompletna dokumentacja techniczna dla ekipy budowlanej, wodno-kanalizacyjnej, elektrycznej  stolarskiej.

Wykończenie „pod klucz”

Poprawne przeprowadzenie tak złożonego procesu, jakim jest remont budowlany wymaga wiedzy i doświadczenia. To ciąg logistycznych powiązań i zależności, którego odpowiednie zaplanowanie i procesowanie ma ogromny wpływ na szybki i najbardziej zadowalający efekt prac z nim związany. Przygotowujemy dla Państwa wyceny poszczególnych zamówień i pomożemy dobrać te najlepsze.

Bierzemy na siebie pełną organizację i koordynację zaplanowanych prac wykończeniowych, jak również logistykę dostaw materiałów i elementów wyposażenia wnętrz. Architekt będzie regularnie odwiedzać miejsce inwestycji, monitorując postęp prac, wyjaśniając wszelkie wątpliwości w momencie ich pojawienia się. Wszystkie zamówienia realizowane są za naszym pośrednictwem. Dodatkowo architekt wspólnie z Państwem odwiedzi i doradzi w trakcie wspólnych zakupów.

Projekt kuchni

Kuchnia to wnętrze najczęściej i w dodatku bardzo intensywnie użytkowane. Już rano domownicy zaczynają dbać o to, by rozpocząć dzień od wypicia

aromatycznej kawy i zjedzenia pożywnego śniadania,

Nasze projekty kuchni wyprzedzają oczekiwania inwestorów, a dzięki dobrze zaprojektowanym meblom osiągamy funkcjonalną, dopasowaną do indywidualnych potrzeb przestrzeń. Wszystko po to, aby praca w kuchni stała się wówczas przyjemnością, a czas w niej spędzony nie był przykrym obowiązkiem. Projekt kuchni jest w pełni dostosowany do warunków konkretnego wnętrza. Oznacza to, że przy nasze razem z inwestorem jesteśmy w stanie w pełni wykorzystać każdą wnękę, a także wolną przestrzeń przy maksymalnej praktyczności.

Projekt łazienki

Łazienka jest pomieszczeniem wykorzystywanym każdego dnia. Warto więc zadbać o to, aby całe jej wyposażenie było wygodne, funkcjonalne i trafiało w gust inwestorów. Samodzielne zaplanowanie takiej powierzchni może być jednak problematyczne dla osób, które nie zajmują się tym na co dzień szczególnie, jeżeli metraż do zagospodarowania jest niewielki. Warto wtedy zainwestować w profesjonalny projekt małej łazienki, który pozwoli na umieszczenie w niej wszystkich niezbędnych elementów w taki sposób, aby całość była piękna i funkcjonalna, a przestrzeń maksymalnie wykorzystana.

Dzięki naszym usługom projektowania wykorzystamy każdy centymetr tego pomieszczenia, poczujesz się tak, jak w salonie kąpielowym – nawet, jeśli Twoja łazienka jest bardzo małym pomieszczeniem. Płytki, armatura, wyposażenie i akcesoria łazienkowe. Każde z nich zostanie dobrane w taki sposób, aby były nie tylko piękne, trwałe i użyteczne, ale przede wszystkim trafiały w gust inwestorów i cieszyły oczy nawet po upływie kilku lub kilkunastu lat.

Projekt balkonu/tarasu

Taras lub balkon sprawia, że ​​przestrzeń jest pusta, a nie ciepła i wygodna? Stworzymy kompleksowe projekty i aranżacje, aby przez kolejne lata inwestorzy mogli cieszyć się dodatkowym przedłużeniem przestrzeni. Nasze projekty opracowujemy według potrzeb, gustów i marzeń inwestorów, dostosowując się do technicznych i estetycznych wymagań otoczenia.

Projekt stworzonych przez nas tarasów i balkonów jest przemyślany, a powstały na ich podstawie układ jest ich dokładnym odzwierciedleniem. Każdy element tworzymy indywidualnie, zaczynając od dialogu, szczegółowego zestawienia i zrozumienia charakteru miejsca do aranżacji. Następnie tworzymy nasz pierwszy pomysł i wspólnie z inwestorami je konsultujemy, aby stworzyć projekt, który zawiera wszystkie szczegóły potrzebne do realizacji, takie jak wybór technologii i materiałów, wybór gatunku roślin, dobór mebli, oświetlenie, nawadnianie, aż po drobne dekory i detale, które wpływają na finalny efekt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.